International short film festival from Poznań, Poland.

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Akredytacje

Short Waves Festival 2020
17-22.03.2020, Poznań

 

AKREDYTACJE BRANŻOWE

Zachęcamy wszystkich twórców oraz studentów szkół filmowych do zakupienia akredytacji. Koszt akredytacji branżowej wynosi 50 zł i pozwala na bezpłatny udział we wszystkich wydarzeniach festiwalowych za wyjątkiem Random Home Cinema.

Darmowe bilety na wszystkie wydarzenia będzie należało odebrać z wyprzedzeniem w punktach informacyjnych festiwalu nie później niż 30 min. przed rozpoczęciem danego wydarzenia. Niektóre wydarzenia branżowe mogą wymagać dodatkowej rejestracji.

Więcej informacji o systemie biletowym będzie dostępne od 3.03.2020.

Liczba akredytacji branżowych jest bardzo limitowana, a wybrani profesjonaliści zostaną poinformowani o przyznaniu akredytacji branżowej i szczegółach płatności nie później niż 17.02.2020.

Dodatkowo, posiadacze akredytacji branżowych będą uprawnieni do pobytu w promocyjnej cenie w jednym z partnerskich hoteli festiwalu.

Informacje o programie branżowym festiwalu są dostępne w zakładce industry

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem industry@shortwaves.pl

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

AKREDYTACJE MEDIALNE

Zapraszamy dziennikarzy i przedstawicieli mediów do wypełniania formularza akredytacyjnego do 11.03.2020, informację zwrotną wyślemy do 13.03.2020.

Akredytacje medialne są przyznawane dziennikarzom i przedstawicielom mediów. Akredytacje medialne upoważniają do wstępu na wszystkie wydarzenia festiwalowe (z zastrzeżeniem, że na wydarzenia Random Home Cinema obowiązują zapisy). Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem media@adarte.pl

 

FORMULARZ AKREDYTACYJNY

 

Kontakt dla mediów: 

PR i komunikacja / PR & Communication

Anna Szamotuła

e-mail: media@adarte.pl 

tel. +48 604 714 467

Biuro Prasowe Short Waves Festival

e-mail:  promocja.adarte@gmail.com