Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Short Waves Festival 2020

Nabór mieszkań do Random Home Cinema!

Rozpoczynamy nabór mieszkań do Random Home Cinema – na wyjątkowe filmowe domówki!

Dzięki Random Home Cinema masz możliwość stać się częścią Short Waves Festival! Jeśli jesteś gotowy na udostępnienie swojego mieszkania, chcesz zaangażować się w jego aranżację, współtworzyć filmową projekcję – nie czekaj, zgłoś swoje mieszkanie na rhc@shortwaves.pl.

To będzie prawdziwe hygge!

Random Home Cinema to projekt, który ma przybliżyć kinowe doświadczenie w przestrzeni domowej. Już po raz czwarty Short Waves Festival będzie miał okazję zorganizować cztery projekcje filmowe w poznańskich mieszkaniach.

Domowa, prywatna  przestrzeń i osobowość gospodarzy sprawiają, że każdy pokaz ma nieprzeciętny charakter. Konkretny wystrój lokum podyktowany filmowym zestawem, pyszne przekąski i dodatkowe atrakcje sprawią, że Random Home Cinema stanie się wyjątkowym doświadczeniem i miłym wspomnieniem, do którego chętnie będziecie wracać.

Na zgłoszenia czekamy do 2.03.2018.

Zgłoszenie musi zawierać: metraż mieszkania oraz liczbę pokoi, lokalizację, kilka zdjęć poglądowych, kilka słów o gospodarzach i odpowiedź, dlaczego chcielibyście współtworzyć z nami festiwal.

Terminy Random Home Cinema:
21.03. – 24.03. 2018 | g. 20:00

Regulamin Random Home Cinema

Zapraszamy!