Welcome to Evently

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Short Waves Festival 2020

Znamy pełny program Klubu Festiwalowego

Każdego wieczoru zapraszamy do klubu HOUSE przy ulicy Szkolnej, gdzie w nieformalnej atmosferze będzie można poznać festiwalowych gości.

Podczas trwania festiwalu klub House stanie się naszym drugim domem! Zaczynamy filmowym bingo z festiwalowymi nagrodami. Codziennie zapraszamy na pokazy najlepszych teledysków, przygotowanych przez programerów z kraju i zagranicy. Nie zabraknie też muzyki na żywo — będziemy bawić się przy dźwiękach lokalnych DJ-ów oraz gości specjalnych. Na wszystkich czeka też festiwalowy poncz, przygotowany specjalnie dla Short Waves Festival. Feel like home!

Rozkład jazdy pokazów teledysków znajdziecie tutaj.

Program muzyczny:
19-20.03.2019 / 22:00 / rezydenci klubu House
21.03.2019 / 22:00 / prince polo & ædm
22.03.2019 / 22:00 / Aheloy! & Yamaha FT
23.03.2019 / 22:00 / Piotr Bejnar

prince polo
Określa większość swoich produkcji jako tło dla ciemnych i zadymionych pomieszczeń. Swojej selekcji djskiej nie ogranicza jednak tylko do tej funkcji. Współtworzy słuchowiskowoklubowy projekt @Gaik.

ædm
Jego podejście do grania elektroniki różni się od standardowej koncepcji DJ setów. Wynika to przede wszystkim z selekcji pełnej kawałków o zróżnicowanej rytmice i dynamice. Momenty ciszy przeplatane są z agresywnymi brzmieniami. Wytrąca słuchaczy z klubowej strefy komfortu, niejako zmuszając do aktywnego słuchania.

Yamaha FT
Zajmuje się produkcją muzyczną i improwizacją na żywo. Jego styl łączy w sobie tradycje muzyki techno, house, dub i ambient oraz własne poszukiwania dźwiękowe.

Aheloy!
Projekt powstały w 2014 roku, którego muzyka łączy w sobie oniryczne motywy, sample i tekstury oparte na niespokojnych, hałaśliwych rytmach automatów perkusyjnych.

Piotr Bejnar
Producent, wykonawca, DJ, dźwiękowiec, założyciel Otake Records i bez wątpienia jedna z najbardziej ekscentrycznych postaci na polskiej scenie klubowej. Jako wykonawca na żywo, eksperymentuje z różnorodnymi innowacyjnymi technikami, prezentując bogate spektrum dźwięków, które czynią jego występy prawdziwie wyjątkowym doświadczeniem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

House
ul. Szkolna 17, Poznań
19-24.03.2019