Nadciąga Comedy Shorts!

Już w najbliższą środę 15 listopada o godzinie 19 Short Waves Festiwal zaprasza na Comedy Shorts – wydarzenie, które rozpędzi podłe nastroje i rozgrzeje śmiechem zmarznięte twarze!

Comedy Shorts to zestaw anegdot pełnych różnorodnego rodzaju humoru, zaczynając od  absurdalnych żartów sytuacyjnych, a kończąc na czarnym humorze. Wszystkie filmy utrzymane są w pozytywnym tonie, które jednocześnie nieśmiało apelują o dystans do samego siebie, szczególnie w dzisiejszym świecie – pełnym pośpiechu i nieprawdopodbnie rozwijającej się technologii. Tym razem w kinie Rialto widz będzie miał szansę poznać między innymi parę turystów, których poróżnia kwestia selfie, GIF-a, który nie może poradzić sobie z kryzysem egzystencjalnym czy ciekawą relację pomiędzy punkowym szczurem a burżuazyjną kotką.

Środowe wydarzenie odbywa się w ramach Jesieni Filmowej przygotowanej przez Fundację Ad Arte, ale jest jednocześnie zaproszeniem do marcowego pokazu Comedy Shorts na przyszłorocznej edycji Short Waves Festiwal, która ma miejsce od 20 do 25 marca 2018 roku w Poznaniu.

Cały set filmowy jest przygotowany w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Informacje o biletach można znaleźć na stronie bilety24.

Wydarzenie można również znaleźć na Facebooku.

 

15 listopada 2017, godz. 19:00
Kino Rialto
Ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 38, Poznań
Bilety: 15 zł

 

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.