Rok po raporcie – spotkanie branży filmowej

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wydarzenie „Rok po raporcie”, które w ramach Jesieni Filmowej organizowanej przez Fundację Ad Arte, stanowi w głównej mierze spotkanie branży filmowej.

W 2016 roku na zlecenie Estrady Poznańskiej i Poznan Film Commission, Fundacja Ad Arte przygotowała raport opisujący stan kultury filmowej w Poznaniu oraz prognozujący kierunki jej wzmocnienia i rozbudowy. Podczas prac i analiz stało się jasne, że Poznan, posiadając wiele atutów w dziedzinie kultury filmowej, staje się miejscem ważnym na filmowej mapie Polski.

Podczas grudniowego spotkania z udziałem zaproszonych gości omówione zostaną wnioski z Raportu z perspektywy minionego roku.

Na pierwszy plan wysunie się zbadanie aktualnego stanu kultury filmowej w Poznaniu
z tym opisanym w raporcie oraz poddanie analizie zasadności zawartych w raporcie rekomendacji, krytyka analizy wdrożonych zmian i określenie kierunku dalszych działań.

Podczas spotkania swoimi obserwacjami podzielą się zaproszeni goście, lecz głos w dyskusji będą mieli również szansę zabrać zebrani widzowie. Rok po Raporcie ma się bowiem stać rownież pretekstem do ożywienia dyskusji o kondycji kultury filmowej w Poznaniu, nie tylko wśród przedstawicieli branży, ale także wśród Poznaniaków.

Grono zaproszonych gości stanowią:
Jakub Jasiukiewicz – Katedra Intermediów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
Michał Gramacki – Poznan Film Commission
Szymon Stemplewski – Short Waves Festival
Ewa Kujawińska – Kino Pałacowe
Dariusz Nosal – Krakow Film Commission

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

4 grudnia 2017, godzina 18:00
Dom Tramwajarza
Słowackiego 19, Poznań
WSTĘP WOLNY

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.