Short Talk z Uniwersytetem SWPS

7 listopada w Domu Tramwajarza po raz kolejny Short Waves Festiwal i Uniwersytet SWSP startują z platformą edukacyjno-kulturalną Short Talk.

Short Talk to wydarzenie, w którym krzyżuje się film i żywa dyskusja, istotne współcześnie tematy z mnogością opinii, wiedza ekspercka z indywidualnymi odczuciami. Starannie wybrany film krótkometrażowy jest pretekstem do spotkania, na które zostają zaproszeni zarówno eksperci, jak i publiczność. Tym razem wydarzenie skupiać się będzie na świecie graczy: ich uzależnieniu, budowaniu własnego świata, odseparowaniu od rzeczywistości i walce z ich demonami.

Tłem filmowym do wspólnej dyskusji będzie film Jonas Odell’a: „I was a winner”. To poruszający animowany dokument, który pod postacią awatarów ujawnia życie trzech uzależnionych graczy, którzy próbują stawić czoła silnym emocjom, ale także izolacji i samotności. Po pokazie odbędzie się dyskusja z gościem specjalnym wydarzenia- Markiem Goworkiem – pedagogiem, profilaktykiem i certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, wykładowcą Uniwersytetu SWPS oraz ekspertem w Klinice Uniwersytetu SWPS. Dyskusję poprowadzi koordynatorka programu Short Waves Festival – Emilia Mazik.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy zainteresowany po wcześniejszym wypełnieniu formularzu zgłoszeniowego dostępnego na stronie Uniwersytetu SWPS.

Zobacz wydarzenie na Facebooku.

7 listopada 2017, godz. 18:00,
Dom Tramwajarza
ul. Słowackiego 19, Poznań

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.