Nabór mieszkań do Random Home Cinema!

Rozpoczynamy nabór mieszkań do Random Home Cinema – na wyjątkowe filmowe domówki!

Dzięki Random Home Cinema masz możliwość stać się częścią Short Waves Festival! Jeśli jesteś gotowy na udostępnienie swojego mieszkania, chcesz zaangażować się w jego aranżację, współtworzyć filmową projekcję – nie czekaj, zgłoś swoje mieszkanie na rhc@shortwaves.pl.

To będzie prawdziwe hygge!

Random Home Cinema to projekt, który ma przybliżyć kinowe doświadczenie w przestrzeni domowej. Już po raz czwarty Short Waves Festival będzie miał okazję zorganizować cztery projekcje filmowe w poznańskich mieszkaniach.

Domowa, prywatna  przestrzeń i osobowość gospodarzy sprawiają, że każdy pokaz ma nieprzeciętny charakter. Konkretny wystrój lokum podyktowany filmowym zestawem, pyszne przekąski i dodatkowe atrakcje sprawią, że Random Home Cinema stanie się wyjątkowym doświadczeniem i miłym wspomnieniem, do którego chętnie będziecie wracać.

Na zgłoszenia czekamy do 2.03.2018.

Zgłoszenie musi zawierać: metraż mieszkania oraz liczbę pokoi, lokalizację, kilka zdjęć poglądowych, kilka słów o gospodarzach i odpowiedź, dlaczego chcielibyście współtworzyć z nami festiwal.

Terminy Random Home Cinema:
21.03. – 24.03. 2018 | g. 20:00

Regulamin Random Home Cinema

Zapraszamy!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.