SWF2018: Dzień 5!

Zaczynamy weekend festiwalowy!

Wszyscy ci, którzy nie mogli pojawić się w ciągu tygodnia na pokazach konkursu polskiego i międzynarodowego, mają szansę nadrobić zaległości! Pokazy powtórkowe już od godziny 12!
Czas dzisiaj rozpocząć naszą 3-etapową przygodę z Short Matters!: selekcja 14 filmów nominowanych do Europejskiej Nagrody Filmowej. Dzisiaj macie okazję zobaczyć 5 pierwszych produkcji młodych europejskich twórców w Kinie Muza o godzinie 13!

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny możemy pokazać szerszej publiczności projekt Best of Ten: 10 filmów wybranych przez programmerów z najważniejszych festiwali europejskich walczy o nagrodę Short Waves Festival: dwa pokazy o godzinie 16:00 i 18:00 w Kinie Rialto.

Sobotni wieczór zachęcamy do spędzenia na dwa sposoby: 10 lat ze Studiem Munka [PIES andaluzyjski, 21:30], z którym współpracujemy od początku Festiwalu lub na zmysłowy set filmowy: Hot Shorts w Kinie Rialto o godzinie 22. By festiwalowych pląsów nie było końca – jak zawsze w klubie festiwalowym PIES andaluzyjski czekają na nas muzyczne przyjemności, a tym razem zagra dla nas Pudel z WOSK Sound System.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem Festiwalu!

We Love Moses / reż. Dionne Edwards [Best of Ten I]
The Disinherited / reż. Laura Ferres [Short Matters I]
Night I Dance With Death / reż. Vincent Gibaud [Hot Shorts]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.