SWF2018: Przygotujcie się na dzień 4!

Za nami już 3 dni festiwalowego szaleństwa! Wasz uśmiech i obecnoćć dodaje nam ogromnej energii, by dla krótkiego metrażu robić coraz więcej.
Piątkowy program jest wypełniony po brzegi: 4 pokazy konkursowe, 5 wydarzeń specjalnych, do tego wydarzenia branżowe, rozrywka i tańce!
Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że możemy gościć A WALL IS A SCREEN z Hamburga, którzy oprowadzą nas dzisiaj po zapomnianych lub komercyjnych zakamarkach Poznania: wyjątkowe wydarzenie łączące zwiedzanie miasta z oglądaniem filmów…na ścianach budynków!
Dla tych, którzy w tym czasie wolą ogrzać się w kinowej sali zapraszamy na pokaz konkursu międzynarodowego: Friends 4 Life: set opowiadający o przyjaźniach i jej różnych obliczach. [Kino Pałacowe, 20:30].
Zapraszamy również na nasz program fokusowy, bardzo silnie związany z hasłem festiwalu IN OR OUT: obejrzymy krótkie metraże ukazujące obraz społeczeństwa postbrexitowego, czyli Short Docs from Scotland o 17:00 w Kinie Muza!
A co najlepsze na rozpoczęcie weekendu? Przyjemna komediowa selekcja Comedy Shorts [Kino Rialto, 22:00] w Kinie Rialto, by zaraz po nim przenieść się na taneczne szaleństwa do klubu festiwalowego, a w nim muzyka prosto od Wypożyczalni Kumpli! [PIES andaluzyjski, 23:00]

A WALL IS A SCREEN

Klem (Stuck) / reż. Mathijs Geijskes [Comedy Shorts]
Who Are We? / reż. John Smith [Glasgow Short Film Festival: Short Docs from UK]
 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.