KINO FORMA: KISS OF DEATH

💀 KINO FORMA: KISS OF DEATH 💀

Zapraszamy na drugie wydanie Kina Formy – projektu, w ramach którego wykraczamy poza standardową projekcję filmową. Grudniowa edycja odbędzie się pod hasłem KISS OF DEATH, a do tematu śmierci podejdziemy w daleki od stereotypów sposób. Spodziewajcie się traumatycznych przeżyć, ekstatycznych doznań, odrobiny melancholii i sporej dawki czarnego humoru! Poza filmami i oprawą scenograficzną wydarzenie uzupełni dj set w wykonaniu eksperymentalnego producenta muzycznego pod pseudonimem Elvira oraz soundtrack płyty Book of Dreams autorstwa Lost Education.

PROGRAM:
💀 Santa Ana dir. Cesar Pesquera (2017, USA) 8’
Mityczny pustynny wiatr wzbudza w mieszkańcach gniew i niepokój. Z jego mocy demoniczna postać zaczyna nawiedzać okoliczne pustynie i przydrożne bary.

💀 Mr. Death dir. Andreas J. Riiser (2016, Norway) 15’
Śmierć to nie tylko melancholijne pożegnania – to także zawód Pana Śmierci, który codziennie wykonuje swoje obowiązki.

💀 What Happened to Her dir. Kristy Guevara-Flanagan (2016, USA) 15’
Obecność kobiecych zwłok na ekranie jest nieodłączny elementem wielu produkcji filmowych i telewizyjnych. Kim jednak są i co przeżywają odgrywające śmiertelne role aktorki?

💀Coyote dir. Lorenz Wunderle (2018, Switzerland) 10’
W ataku krwiożerczych wilków kojot traci swoją ukochaną i dzieci. Opanowany ludzkimi emocjami popada w głęboką rozpacz, która powoduje urojenia i wzbudza coraz większe emocje.

💀Bitchboy dir. Mans Berthas (2017, USA) 15’
Lukas jest młodym fanem heavy metalu. Po śmierci dziadka wraz z rodziną odwiedza szpital, gdzie szuka okazji by zemścić się za przeżycia z przeszłości.

💀Happy End dir. Jan Saska (2015, Czechy) 5’
Śmiertelnie szczęśliwe zakończenie pasma nieszczęść, podczas których wystąpią czescy myśliwi, kierowca traktora i disco boy.

Kino Forma: Kiss of Death
Schron 12.12.2018 godz. 19.00
bilety w cenie 20 pln do nabycia wkrótce w Centrum Informacji Miejskiej – o startu sprzedaży poinformujemy na dniach!

Organizator:
Short Waves Festival
Fundacja Ad Arte
Schron

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.