Warsztaty programowania w Processingu – ruszyły zapisy!

W świecie sztuki i kultury coraz częściej pojawiają się generatywne instalacje oparte na nowoczesnych technologiach, które pozwalają w prosty sposób stworzyć fascynujące widza materiały. Jednym z narzędzi wykorzystywanych przez artystów, designerów i programistów jest Processing. Umożliwia osiągnięcie atrakcyjnych wizualnie efektów w krótkim czasie bez specjalistycznej wiedzy z dziedziny informatyki. Podczas warsztatów prowadzonych przez Szymona Kaliskiego uczestnicy będą mieli okazję stworzyć formuły, dzięki którym przekształcą własne materiały wideo tworząc zupełnie nowe formy.

Prowadzący:
Szymon Kaliski
Kreatywny programista i artysta multimedialny działający na pograniczu sztuki i technologii. Założyciel studia kreatywnych technologii flow/control. Pasjonat nowych mediów, eksperymentalnego ambientu, wizualizacji danych i sztuki generatywnej.
www.szymonkaliski.com
www.flow-control.io

Termin warsztatów: 15.12.2018, Coworking Lab, Zwierzyniecka 20, Poznań
UWAGA: Warsztat jest darmowy, ale obowiązują zapisy!
Prosimy o zgłoszenia do 8.12.2018 na adres: fundacja@adarte.pl z krótką informacją, dlaczego chcielibyście wziąć udział w warsztatach. Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją Regulamin Warsztatów programowania w Processingu

Organizator: Fundacja Ad Arte

Projekt realizowany w ramach projektu POZNAŃ ID finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.