Znamy pełny program Klubu Festiwalowego

Każdego wieczoru zapraszamy do klubu HOUSE przy ulicy Szkolnej, gdzie w nieformalnej atmosferze będzie można poznać festiwalowych gości.

Podczas trwania festiwalu klub House stanie się naszym drugim domem! Zaczynamy filmowym bingo z festiwalowymi nagrodami. Codziennie zapraszamy na pokazy najlepszych teledysków, przygotowanych przez programerów z kraju i zagranicy. Nie zabraknie też muzyki na żywo — będziemy bawić się przy dźwiękach lokalnych DJ-ów oraz gości specjalnych. Na wszystkich czeka też festiwalowy poncz, przygotowany specjalnie dla Short Waves Festival. Feel like home!

Rozkład jazdy pokazów teledysków znajdziecie tutaj.

Program muzyczny:
19-20.03.2019 / 22:00 / rezydenci klubu House
21.03.2019 / 22:00 / prince polo & ædm
22.03.2019 / 22:00 / Aheloy! & Yamaha FT
23.03.2019 / 22:00 / Piotr Bejnar

prince polo
Określa większość swoich produkcji jako tło dla ciemnych i zadymionych pomieszczeń. Swojej selekcji djskiej nie ogranicza jednak tylko do tej funkcji. Współtworzy słuchowiskowoklubowy projekt @Gaik.

ædm
Jego podejście do grania elektroniki różni się od standardowej koncepcji DJ setów. Wynika to przede wszystkim z selekcji pełnej kawałków o zróżnicowanej rytmice i dynamice. Momenty ciszy przeplatane są z agresywnymi brzmieniami. Wytrąca słuchaczy z klubowej strefy komfortu, niejako zmuszając do aktywnego słuchania.

Yamaha FT
Zajmuje się produkcją muzyczną i improwizacją na żywo. Jego styl łączy w sobie tradycje muzyki techno, house, dub i ambient oraz własne poszukiwania dźwiękowe.

Aheloy!
Projekt powstały w 2014 roku, którego muzyka łączy w sobie oniryczne motywy, sample i tekstury oparte na niespokojnych, hałaśliwych rytmach automatów perkusyjnych.

Piotr Bejnar
Producent, wykonawca, DJ, dźwiękowiec, założyciel Otake Records i bez wątpienia jedna z najbardziej ekscentrycznych postaci na polskiej scenie klubowej. Jako wykonawca na żywo, eksperymentuje z różnorodnymi innowacyjnymi technikami, prezentując bogate spektrum dźwięków, które czynią jego występy prawdziwie wyjątkowym doświadczeniem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

House
ul. Szkolna 17, Poznań
19-24.03.2019

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.