Czerwiec z krótkim kinem!

Zobaczcie kalendarium wydarzeń związanych z krótkimi metrażami, które przygotowaliśmy dla Was w najbliższych tygodniach! Szykujcie się na pokazy plenerowe oraz Wasze ulubione cykle w ostatniej odsłonie przed wakacjami.

 

3.06.2019 /poniedziałek/ 19:00 Klub Krótkiego Kina: Girl Shorts w Kino Pałacowe.
Pięć obrazów, które zobaczymy, to historie walki przeciwko niesprawiedliwości systemowej, męskiej dominacji, konserwatywnej tradycji czy własnym ograniczeniom. Inspirujące historie o przyjaźni, tajemnicy i kobiecej solidarności. Bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.

6-9.06.2019 /czwartek-niedziela/ Weekly: Film&Music // Fort Fest Carnaval 2019.
Filmowy projekt WEEKLY Zaczynamy od mocnego dźwiękowego uderzenia – w ramach Fort Fest Carnaval 2019 / Fort II, Poznań zapraszamy na pokaz filmów, które eksplorują świat muzyki. W programie: początki sowieckiej sceny techno, pulsujące energią teledyski prosto z Londynu, historia kariery M.I.A oraz najlepsze videoclipy pokazywane w tym roku na Short Waves Festival. Wstęp wolny dla uczestników Fort Fest Carnaval.

8.06.2019 /sobota/ 10:00 Krótkie kino na śniadanie. Edycja brytyjska! w Concordia Taste.

Czy można lepiej zacząć weekend niż zjeść pyszne śniadanie i obejrzeć pokaz filmów z UK?Pierwsza miłość, pasja do wykonywanego zawodu, solidarność społeczna – to tylko niektóre z wątków, które będą poruszone w tym niezwykle różnorodnym zestawie. Bilety do nabycia przed wejściem na wydarzenie.

19.06.2019 /środa/ 21:30 Święto Krótkiego Kina 2019 w Winiarnia „Pod Czarnym Kotem”.

Zabierzcie przyjaciół na plenerowy pokaz filmów i lampkę wina do Winiarni Pod Czarnym kotem i przywitajcie z nami długi weekend! Zaprezentujemy 5 filmów z tegorocznego konkursu międzynarodowego SWF, w tym obrazy ukazujące różne wymiary przyjaźni, kult Santa Muerte, fatalne zauroczenie i spontaniczny rave na blokowisku. Wstęp wolny!
Do zobaczenia na seansach!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.