Ogłaszamy Jury Młodych!

Oto Jury Młodych, które nagrodzi wybrany przez siebie film w tegorocznym SWF 2020 | Poznajcie Joannę, Maję i Michała – członków naszego Jury! Jesteśmy bardzo ciekawi ich werdyktu! Do zobaczenia już wkrótce w Poznaniu!

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”28px”][mkdf_masonry_elements_holder columns=”three”][mkdf_masonry_elements_holder_item size=”square” vertical_align=”middle” background_color=”#40d4aa” shadow=”no”][vc_empty_space height=”28px”][vc_single_image image=”13346″][mkdf_section_title text_alignment=”” subtitle_tag=”” subtitle=”Michał Matejczuk” text=”Uczeń LO Marii Magdaleny w Poznaniu. Entuzjasta festiwali filmowych, koncertów i streetfoodu. W kinie poszukuje zagadnień filozoficznych i moralnych oraz motywu samotności. Uwielbia muzykę elektroniczną, w szczególności postindustrial. W wolnych chwilach przechadza się po Poznaniu w poszukiwaniu niedoskonałości i streetartu. Szczególne miejsce w jego sercu zajmują produkcje Adult Swim, a zwłaszcza miniserial The Shivering Truth.” subtitle_color=”#000000″ text_color=”#000000″][vc_empty_space height=”28px”][/mkdf_masonry_elements_holder_item][mkdf_masonry_elements_holder_item size=”square” vertical_align=”middle” background_color=”#9090ff” shadow=”no”][vc_empty_space height=”28px”][vc_single_image image=”13336″][mkdf_section_title text_alignment=”” subtitle_tag=”” subtitle=”Joanna Nowicka” text=”Jestem uczennicą poznańskiego Marcinka, której zainteresowania można podzielić najkrócej na trzy obszary: kino, język i środowisko. Dla mnie język jest narzędziem filmu, a film z kolei narzędziem środowiska – kino ma wielki potencjał do jego ochrony i rozwoju. W styczniu byłam jurorką podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Biarritz we Francji. Od dziewięciu lat trenuję jeździectwo.” subtitle_color=”#000000″ text_color=”#000000″][vc_empty_space height=”28px”][/mkdf_masonry_elements_holder_item][mkdf_masonry_elements_holder_item size=”square” vertical_align=”middle” background_color=”#40d4aa” shadow=”no”][vc_empty_space height=”28px”][vc_single_image image=”13349″][mkdf_section_title text_alignment=”” subtitle_tag=”” subtitle=”Maja Szklarska” text=”Mam na imię Maja. Jestem entuzjastką kinematografii, literatury, podróży i koncertowych przygód. Fascynuję się twórczością Tima Burtona oraz Xaviera Dolana, a także szeroko pojętym kinem dokumentalnym. Jako osoba, która bardzo chętnie angażuje się w różnorodne projekty, prawdziwą przyjemność sprawia mi możliwość brania udziału w rozmaitych festiwalach filmowych oraz muzycznych.
” subtitle_color=”#000000″ text_color=”#000000″][vc_empty_space height=”28px”][/mkdf_masonry_elements_holder_item][/mkdf_masonry_elements_holder][vc_empty_space height=”128px”][/vc_column][/vc_row]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.