Klub Krótkiego Kina: W czterech ścianach – edycja online! 

Epidemia koronawirusa sprawiła, iż Kino Pałacowe jest, wzorem innych kin, zamknięte do odwołania. Bezpieczeństwo widzów jest dla nas najważniejsze. Ale wszyscy wiemy, że kina można doświadczać na wiele sposobów – także w czterech ścianach. Z związku tym, kwietniowa odsłona Klubu Krótkiego Kina odbędzie się po raz pierwszy – i miejmy nadzieję, ostatni – w wersji online, czyli nigdzie indziej, a w Waszych domach. Zestaw filmów z całego świata będzie można zobaczyć w domu, pod kocem, z rodziną lub ulubionym zwierzakiem – zupełnie za darmo. Co zobaczymy w programie? Sześć tytułów ukazujących jak radzimy sobie z izolacją. Samotna impreza? Sesja przyjemności w wannie? A może nawiązanie kontaktu z sąsiadem zza ściany, nawet jeśli jest on ogromnym chomikiem? Zobaczcie sami! 

#zostańwdomu #kulturanawynos 

 

Video zapowiedź: Emilia Mazik

 

Jak oglądać?

Link do albumu z filmami pojawi się w wydarzeniu o 19:00 w poniedziałek, 6.04.2020. o godz. 19:00 i będzie dostępny przez cały tydzień, do 13.04.2020. 

By obejrzeć program, wystarczy posiadać sprawny komputer z dostępem do Internetu. Nie jest potrzebny bilet – program można obejrzeć bezpłatnie. Zestaw filmów (95 min) będzie dostępny w oryginalnej wersji językowej z angielskimi napisami. 

 

KLUB KRÓTKIEGO KINA 

Poniedziałki w Kinie Pałacowym należą do krótkiego metrażu! W ramach cyklu zobaczymy najlepsze krótkie filmy ze świata w całym bogactwie ich różnorodności. Na ekranie zagoszczą fabuły, animacje, dokumenty oraz filmy eksperymentalne zrealizowane zarówno przez obiecujących debiutantów, jak i uznane postaci ze świata filmu. Całoroczny program obejmie pokazy produkcji nagradzanych na festiwalach, pokazy tematyczne, spotkania z twórcami i wiele, wiele innych. 

Partner cyklu: Fundacja Ad Arte

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.