Klub Krótkiego Kina Online: Poznańskie Festiwale Filmowe

Ostatnie spotkanie Klubu Krótkiego Kina przed wakacyjną przerwą będzie zupełnie inne niż wszystkie — tym razem na spotkanie z krótkim kinem zapraszają cztery poznańskie festiwale filmowe!

Rok 2020 jest dla widzów i twórców festiwali wyjątkowy — marcowy, krótkometrażowy Short Waves Festival odbędzie się dopiero pod koniec sierpnia. Zamiast w ciepłe lipcowe wieczory w Klubie Festiwalowym, widzowie Festiwalu ANIMATOR wyjątkowo spotkają się z początkiem października, aby wspólnie celebrować sztukę animacji. Nad bezpieczną i przyjazną formą festiwalu pracują także zespoły festiwalu kina dokumentalnego OFF CINEMA (druga połowa października) oraz International Young Audience Film Festival Ale Kino! (początek grudnia).

Jedno jest pewne — jesteśmy w tej sytuacji solidarni i wszyscy tak samo tęsknimy za żywymi spotkaniami z naszą publicznością. By choć trochę umilić Wam czas oczekiwania na otwarcie kin, zapraszamy na prezentację 4 krótkich filmów wskazanych przez organizatorów czterech festiwali. Filmy i krótkie video-zapowiedzi będzie można oglądać przez cały tydzień, od 8 do 14.06.2020.

 

 

Jak oglądać?
Link do albumu z filmami pojawi się w wydarzeniu (link) o 19:00 w poniedziałek, 8.06.2020. o godz. 19:00 i będzie dostępny przez cały tydzień, do 14.06.2020.

By obejrzeć program, wystarczy posiadać sprawny komputer z dostępem do Internetu. Nie jest potrzebny bilet – program można obejrzeć bezpłatnie. Zestaw filmów będzie dostępny w oryginalnej wersji językowej z angielskimi napisami.

KLUB KRÓTKIEGO KINA
Poniedziałki w Kinie Pałacowym należą do krótkiego metrażu! W ramach cyklu zobaczymy najlepsze krótkie filmy ze świata w całym bogactwie ich różnorodności. Na ekranie zagoszczą fabuły, animacje, dokumenty oraz filmy eksperymentalne zrealizowane zarówno przez obiecujących debiutantów, jak i uznane postaci ze świata filmu. Całoroczny program obejmie pokazy produkcji nagradzanych na festiwalach, pokazy tematyczne, spotkania z twórcami i wiele, wiele innych.

Organizator: Fundacja Ad Arte, Kino Pałacowe, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Partnerzy: Short Waves Festival, ANIMATOR, OFF CINEMA, International Young Audience Film Festival Ale Kino!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.