Short Waves Festival – Dzień 1

[vc_row][vc_column][vc_column_text]WTOREK NA SHORT WAVES FESTIVAL / DZIEŃ 1 / 18.08

To już dziś! 12. edycja Short Waves rusza z pełną mocą w formule hybrydowej: OFFLINE / stacjonarnie w Poznaniu i ONLINE / równolegle na platformie Filmchief Hub. Cieszymy się, że jesteście z nami, a tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na uczestnictwo w tym roku – zapraszamy! Karnety online oraz bilety na pojedyncze wydarzenia stacjonarne wciąż w sprzedaży. Szczegóły i harmonogram znajdziecie niezmiennie na naszej stronie shortwaves.pl. Zobaczcie, co czeka Was pierwszego dnia festiwalu!

 

 

Krótkie komedie w Filmowym Klubie Seniora
15:30 / Kino Rialto / online

 

Festiwal rozpoczynamy dużą dawką śmiechu i komediowymi, krótkimi metrażami. Krótkie Komedie to idealna okazja, żeby pozytywnie rozpocząć festiwalowy tydzień i przez chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Czy 10 minut wystarczy do poznania historii bohaterów? Przekonaj się sam!
więcej informacji
wydarzenie / Facebook

 

 

Dances with Camera I (+Q&A)
18:00 / Kino Muza / online

Jeden z dwóch konkursów tematycznych w ramach Short Waves Festival. 9 produkcji z 6 różnych państw zabierze nas w podróż pełną fizycznej ekspresji i tańca. Przeprowadzą nas przez sensualną podróż, estetyczne doznania i szerokie spektrum nastrojów.
więcej informacji
wydarzenie / Facebook

 

 

Pokaz Otwarcia / Opening Program x Obrazy Wrażliwe
20:00 / CK Zamek / online

 

Tegoroczny pokaz otwarcia Short Waves Festival to 60- minutowy program skupiający motto festiwalu oraz jego różnorodność. Porusza wątki aktualne, jak i uniwersalne. Rok 2020 to nie tylko pandemia, kryzys klimatyczny i masowe protesty, ale też solidarność i troska.
więcej informacji
wydarzenie / Facebook

 

 

Awesome Shorts: The Future Is Now – pokaz wideoklipów
21:00 / Tama Bar / wstęp wolny

 

Zbiór tego co najciekawsze, najfajniejsze i najbardziej awesome w warstwie audiowizualnej. 15 wideoklipów z 2020 roku od domów produkcyjnych tj. UNIVERSAL, CANADA, MOON, THE MILL czy GRAFFITTI.
więcej informacji
wydarzenie / Facebook

 

 

Klub Festiwalowy Agata+ TBH
21:00 / Tama Bar / wstęp wolny

 

Pierwszy przystanek w ramach Wędrującego Klubu Festiwalowego to Klub Tama. Zagra dla nas Agata – artystka, DJ-ka i producentka muzyczna. Kuratorka cyklu FORMA. Jej dj-sety to idealnie dopasowane nuty, które zabiorą nas w przyszłość. Koordynatorka Short Waves Festival 2020 swoimi brzmieniami rozpoczyna tydzień festiwalu.
więcej informacji
wydarzenie / Facebook

 

 

International Competition III: Mixed Feelings / Mieszane uczucia
21:30 / CK Zamek / online

 

Wejdźmy wspólnie w świat kolorowego kina. Barwne propozycje filmowe przedstawią nie tylko doznania wizualne, ale i rollercoaster emocji. Wykraczamy poza bezpieczną strefę i poznajemy skomplikowane historie bohaterów, niejednoznaczne wybory i wieloznaczne zachowanie. Bohaterowie postawieni są przed decyzjami, które mogą wzbudzić mieszane uczucia…
więcej informacji
wydarzenie / Facebook[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.