Dołącz do Jury Młodych 13. edycji Short Waves Festival!

Uwielbiasz oglądać filmy, a w szczególności krótkie metraże? Chciałbyś porozmawiać o nich z ich twórcami? Chcesz spróbować swoich sił jako juror filmowy?

Zostań członkiem Jury Młodych podczas 13. edycji Short Waves Festival!

Będziesz miał/a okazję spędzić tydzień festiwalowy oglądając krótkie metraże, poznać twórców, jurorów i gości z całego świata oraz uczestniczyć we wszystkich pozostałych wydarzeniach. I co najważniejsze, jako zespół trzech jurorów zadecydujecie o przyznaniu nagrody pieniężnej dla najlepszego polskiego filmu krótkometrażowego SWF 2021 w Konkursie Polskim!

Aby wziąć udział w naborze do Jury Młodych, wystarczy wysłać tekst dotyczący wybranego przez Ciebie filmu (dowolna ilość znaków). Tegoroczne motto festiwalu to tajemniczo brzmiące: #mirrrormirror. Spróbuj rozwiązać tajemnicę i na podstawie dowolnie wybranego filmu spróbuj opisać, jak Ty rozumiesz właśnie to hasło. Zostaną wybrane trzy najbardziej nietuzinkowe i oryginalne teksty, a ich twórcy staną się członkami Jury Młodych na 13. Short Waves Festival.

Na teksty czekamy do 16.04.2021r. pod adresem dawid.adarte@gmail.com, a w temacie maila prosimy o wpisanie “Jury Młodych – nabór”. Dodatkowo, aby wziąć udział w naborze, prosimy o napisanie krótkiej informacji o sobie (np. jakie filmy lubisz, jakich reżyserów cenisz, co najbardziej interesuje Cię w kinie). Szczegóły dotyczące tekstu znajdują się w regulaminie, z którym prosimy się zapoznać.

Osoby niepełnoletnie prosimy o dosłanie zgody na udział, pobierając formularz ze strony shortwaves.pl.

Informacje o wynikach rekrutacji przekażemy najpóźniej 22.04.2021

Wydarzenie na Facebooku

Regulamin Jury Młodych 2021

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego — Jury Młodych 2021

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.