Zgłoś miejscówkę na Random Garden Cinema!

Chcesz być częścią Short Waves Festival? Marzysz, aby w miejscówce w Twojej okolicy odbył się sekretny pokaz filmów krótkometrażowych? Zgłoś się i zrealizuj z nami jedno z trzech wydarzeń Random Garden Cinema w ramach 14. edycji Short Waves Festival (14-19.06.2022)!

Random Garden Cinema to niezwykłe doświadczenie zaprojektowane razem z gospodarzami i programerami filmowymi z całego świata. Szukamy ogrodów, działek, dziedzińców kamienic, ustronnych skwerów, alejek, parków i innych nietypowych lokalizacji na świeżym powietrzu na mapie Poznania, w których będziemy mogli zorganizować wyjątkowy i klimatyczny pokaz filmowy w jednym z terminów w trakcie trwania Short Waves Festival: 15, 16 i 17 czerwca 2022 roku.

Lokalizacja pozostaje dla widzów tajemnicą aż do ostatnich chwil przed rozpoczęciem wydarzenia. Na pokaz przychodzi ściśle limitowana ilość uczestników ustalona z gospodarzem i dostosowana do możliwości danego miejsca – będzie przytulnie i prywatnie. Zapewniamy program filmowy, cały sprzęt, obsługę i wsparcie w realizacji dodatkowych pomysłów.

Aby zgłosić miejscówkę wypełnij formularz (link do formularza).

Masz pytania? Nie wiesz czy Twoja miejscówka będzie odpowiednia? Napisz do nas! Osoba do kontaktu: Aleksander Rudawski / aleksander.adarte@gmail.com.

DEADLINE ZGŁOSZEŃ: 30 kwietnia 2022 r.

Aby wysłać zgłoszenie należy zaakceptować Regulamin (link do regulaminu).

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.