Akredytacje branżowe na SWF 2022 już dostępne!

Akredytacje branżowe na 14. Short Waves Festival – Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych już w sprzedaży! Zachęcamy przedstawicieli branży filmowej – festiwali filmowych, dystrybutorów oraz studentów szkół filmowych do ubiegania się o akredytacje branżowe na festiwal.

Akredytacja zapewnia dostęp do wydarzeń w ramach festiwalu w Poznaniu w dniach 14-19 czerwca 2022, a także do programu online.

Formularz akredytacyjny jest dostępny w portalu Filmchief. Po przyznaniu akredytacji i dokonaniu opłaty, akredytację można wymienić na identyfikator w Biurze Festiwalowym Short Waves Festival – Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu Poznań (ul. Św. Marcin 80/82). dniach 14-19 czerwca 2022. Liczba akredytacji jest ograniczona.
Cena: 60 zł

Akredytacja upoważnia do odbioru bezpłatnych biletów na wszystkie wydarzenia filmowe i branżowe za wyjątkiem: SWF Lab, Electrical Walks (obowiązują dodatkowe zapisy), Pokazu Otwarcia. W tym roku posiadacze akredytacji mogą także zapisać się na jedno wydarzenie w ramach sekcji Random Garden Cinema – zapisy w Punkcie Info SWF w trakcie trwania festiwalu lub pod adresem dawid.adarte@gmail.com.
Bilety można odbierać nie wcześniej niż na dzień przed wybranym wydarzeniem.

Akredytacja zawiera także:
– pakiet uczestnika wraz z torbą festiwalową z pełnym zestawem gadżetów tegorocznej edycji;
– dostęp do SWF online (shortwaves.filmchief.com);
dostęp do This Is Short (thisisshort.com);
– dostęp do video library Short Waves Festival po zakończeniu festiwalu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: info@shortwaves.pl.

14. Short Waves Festival odbędzie się w dniach 14-19 czerwca 2022 w Poznaniu i online. 6 czerwcowych dni to prawie 100 wydarzeń w 20 lokalizacjach przestrzeni miejskiej Poznania i blisko 300 filmów, w tym 89 konkursowych (5 konkursów: Konkurs Międzynarodowy, Konkurs Polski, Konkurs Polskich Filmów Eksperymentalnych, Konkurs Urban View o architekturze, designie, miastach i ich mieszkańcach i Dances with Camera o tańcu, ruchu i ekspresji ciała zaklętych w oku kamery).

Tegoroczny program branżowy festiwalu obejmuje Cinema Talks – panele i spotkania z kluczowymi gośćmi festiwalu wokół filmu eksperymentalnego oraz networkingowe Meet’upy przy lampce wina. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.