Karnety na 14. Short Waves Festival już w sprzedaży!

Uzyskaj dostęp do wydarzeń w ramach festiwalu w Poznaniu w dniach 14-19 czerwca 2022, a także do programu online. Nie martw się o kupowanie pojedynczych biletów i odbierz pakiet uczestnika pełny gadżetów, w tym festiwalową torbę!

Karnety dostępne do nabycia online na portalu bilety24.pl oraz stacjonarnie w kasie Centrum Kultury Zamek w Poznaniu (ul. Św. Marcin 80/82). Liczba karnetów jest ograniczona.
Cena: 120 zł

Zakupiony karnet należy wymienić na opaskę festiwalową w dniach 14-19.06.2022 w Punkcie Info SWF (w holu CK Zamek). Karnet upoważnia do odbioru bezpłatnych biletów na wszystkie wydarzenia za wyjątkiem: wydarzeń branżowych, SWF Lab, Electrical Walks (obowiązują dodatkowe zapisy), Pokazu Otwarcia. W tym roku posiadacze karnetów mogą także zapisać się na jedno wydarzenie w ramach sekcji Random Garden Cinema – zapisy w Punkcie Info SWF w trakcie trwania festiwalu lub pod adresem dawid.adarte@gmail.com.
Bilety można odbierać nie wcześniej niż na dzień przed wybranym wydarzeniem.

Karnet zawiera także:
– pakiet uczestnika wraz z torbą festiwalową z pełnym zestawem gadżetów tegorocznej edycji;
– dostęp do SWF online (shortwaves.filmchief.com)*;
– dostęp do This Is Short (thisisshort.com)*.

*Aby uzyskać dostęp do SWF online oraz This is Short należy pozostawić adres e-mail w Punkcie Info SWF w dniach 14-19.06.2022 lub napisać wiadomość na adres dawid.adarte@gmail.com (dostęp do platform zostanie przyznany w ciągu 24h).

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: dawid.adarte@gmail.com.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.