SWF ONLINE: 14-20.06

Już po raz trzeci Short Waves Festival odbędzie się nie tylko w Poznaniu, ale również online!

W dniach 14-20.06 na specjalnie przygotowanej platformie online widzowie z całej Polski (a właściwie – całego świata!) mogą wziąć udział w festiwalu bez wychodzenia z domu. Tegoroczna wirtualna edycja to ponad 70 tytułów wyselekcjonowanych z programu festiwalu, a widzowie mogą wziąć udział w wydarzeniu na dwa sposoby: zakupić karnet w cenie 25 złotych dający dostęp do pełnego programu lub nabyć pojedyncze bilety w cenie 9 zł. Posiadacze karnetów otrzymają także dostęp do partnerskiej platformy This Is Short

Co w programie?

Short Waves Festival ONLINE to przede wszystkim filmy konkursowe: przez cały okres trwania festiwalu dostępne będą ekscytujące tytuły wyselekcjonowane w ramach Polskiego Konkursu Filmów Eksperymentalnych. Dodatkowo, po przyznaniu w Poznaniu werdyktów przez międzynarodowe jury (sobota, godz. 21:00), na platformie zaprezentowane zostaną filmy nagrodzone we wszystkich sekcjach konkursowych: Konkursie Międzynarodowym, Konkursie Polskim, Konkursie Dances with Camera i Konkursie Urban View. W ramach programu fokusowego zobaczymy najlepsze krótkie metraże z Rumunii, zaprogramowane w swoiste The Best Of przez Oanę Gherę (Bucharest International Experimental Film Festival). Ale to nie wszystko! Do sieci trafią także najpopularniejsze sekcje festiwalu, które rok rocznie sprzedają się do ostatniego kinowego fotela: gorące Hot Shorts, tęczowe Queer Shorts, imprezowe Party Shorts, a także krótkie kino grozy: Horror Shorts. Po raz pierwszy zaprezentujemy także coś dla wielbicieli musicali – krótkometrażowe Musical Shorts na pewno podbiją serca fanów tego gatunku! Selekcję online domykają prezentacje dedykowane specjalnym grupom wiekowym: SWF dla Młodych oraz SWF dla Dzieci – polecamy seanse dla całej rodziny!

Więcej informacji, pełny program, a także mozliwość zakupu karnetów (25 zł) i pojedynczych biletów (9 zł) bezpośrednio na platformie: https://shortwaves.filmchief.com/hub.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.