Warsztaty pielęgnacji roślin na OFF Jeżyce!

OFF Jeżyce to nie tylko kino i muzyka, ale też warsztaty! Zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla roślinnych zajawkowiczów, którzy są na początku swojej zielonej przygody!

Kiedy? 25.08, godz. 18:00
Czas trwania – 2 h.
Zgłoszenia na zasadzie kto-pierwszy-ten-lepszy (a miejsc niewiele!) za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie: https://forms.gle/EDnqsMGQCyno2qRf7

Część teoretyczna to kompendium podstawowej wiedzy na temat domowej uprawy – zakup rośliny, dobór stanowiska, zasady podlewania, nawożenie i inne zabiegi pielęgnacyjne.

W części praktycznej, pod okiem prowadzącej, każdy samodzielnie przesadzi roślinę do przygotowanego przez siebie, odpowiedniego podłoża. Po warsztatach każdy uczestnik zabierze do domu przesadzoną roślinę oraz sporą dawkę nowej wiedzy.

Warsztaty poprowadzi Kama Chwil, projektantka zieleni z 10-letnią praktyką. Edukatorka botaniczna z doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów dla dorosłych oraz dzieci. Pasjonatka roślin, zarówno tych dzikich, ogrodowych jak i domowych. Właścicielka nowo otwartej pracowni Czarna Ziemia na poznańskich Jeżycach, w której szerzy wiedzę z zakresu odpowiedzialnej uprawy roślin, leczy i przesadza rośliny oraz przygotowuje podłoża pozbawione torfu. Entuzjastka dzikiej przyrody i zielarstwa.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.