Czas Letni – nowy festiwal w Poznaniu!

Przestaw się na Czas Letni!

Czas Letni to nowa inicjatywa Short Waves Festival i Fundacji Ad Arte — pięciodniowe wydarzenie, które w lipcowe dni – 12 -16.07 – wprowadzi film i muzykę w miejskie przestrzenie. Pobudzi w nas poczucie kolektywności i stworzy miejsce do wspólnego cieszenia się z promieni słońca bez uciekania z miasta. Projekcje, koncerty, spotkania i imprezy sprawią, że w wakacyjnym upale, mieszkańcy Poznania będą mogli skorzystać z lata, spauzować i zresetować się w lokalnym środowisku.

Dzisiejszej nocy przestawiliśmy nasze zegarki, symbolicznie pozostawiając za sobą zimowe dni. Tak samo my w myśl tegorocznego hasła SWF – Rethink/Rebuild – przestawiamy dotychczasową strukturę naszych działań całorocznych, otwierając się na zupełnie nowe koncepty i pomysły. Czas Letni to czas odpoczynku, zabawy i przyjemności. Moment, w którym pragniemy poczuć, że wakacje w mieście nie muszą być torturą gotowania się wśród betonu, lecz mogą – dzięki filmowi i muzyce – stać się chwilami odkrywania znajomych przestrzeni na nowo!

Szczegóły programu Czasu Letniego będziemy stopniowo przed wami odkrywać! Musimy powiedzieć, że sami nie możemy się doczekać, a nasza ekscytacja nieustannie rośnie!

Stay tuned!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.