KONCERT MITCH&MITCH PRZENIESIONY! LIMIT WEJŚCIÓWEK WYCZERPANY!


Wszystkie wejściówki na dzisiejszy koncert już zdążyły się rozejść! Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie i jednocześnie przepraszamy wszystkich, którzy nie będą w stanie pojawić się na wydarzeni.

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Edukacji Kulturalnej Ad Arte organizatora festiwalu Czas Letni, ze smutkiem informujemy, że względu na przewidywane niekorzystne warunki pogodowe i w trosce o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu zaplanowanego na 12 lipca: Koncert Otwarcia: Mitch & Mitch with Their Incredible Combo z Parku Wilsona na Dziedziniec Zamkowy Centrum Kultury Zamek.

Zapowiadane na jutro z wysokim prawdopodobieństwem gwałtowne burze uniemożliwią przygotowanie techniczne, przeprowadzenie prób i samego koncertu. Jest nam niezwykle przykro, że lokalizacja wydarzenia otwarcia w ostatniej chwili musi ulec zmianie.

Decyzja została podjęta razem z zespołem Mitch & Mitch, który dba o zachowanie najwyższych standardów organizacyjnych oraz artystycznych podczas swoich koncertów.

Godzina rozpoczęcia koncertu Dziedzińcu Zamkowym w CK Zamek, tj. g. 19.00 pozostaje bez zmian. Dziedziniec Zamkowym jest zadaszony i przystosowany do przeprowadzenia wydarzeń podczas opadów. Wstęp na wydarzenie również pozostaje bezpłatny. Wejście na koncert zapewniają darmowe wejściówki, które będzie można odebrać na stanowisku Festiwalu w holu CK Zamek W ŚRODĘ (12.07) od godziny 10:00 do wyczerpania. Ilość miejsc jest ograniczona, dysponujemy pulą 700 wejściówek. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy zainteresowani będą w stanie wziąć udział w wydarzeniu, za co przepraszamy.

Kierujemy podziękowania za wyrozumiałość i wsparcie w sprawnym przeniesieniu wydarzenia: Centrum Kultury Zamek, który zdecydował się udostępnić Festiwalowi Czas Letni swoją przestrzeń – Dziedziniec Zamkowy. Ta pomoc i wsparcie są niezwykle ważne dla Zespołu Festiwalu Czas Letni przy organizacji pierwszej edycji imprezy. Dziękujemy również Palmiarni Poznańskiej za poświęcony czas przy przygotowaniach.

Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek.

Do zobaczenia na Dziedzińcu Zamkowym!

Zespół Czas Letni

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.