Dziękujemy za Festiwal Czas Letni!

Pierwsza edycja Festiwalu odbyła się w dniach 12 – 16 lipca 2023 roku w Poznaniu. Podczas pięciu festiwalowych dni udało nam się zgromadzić ponad 3.000 osób uczestniczących w 21 wydarzeniach w 15 lokalizacjach, które wzięły udział w koncertach, pokazach filmowych, spotkaniach na żywo i wspólnie przestawiły się na Czas Letni.

Cały zespół pracujący realizacji projektu chciałby podziękować Wam za tak ciepłe przyjęcie nowego wydarzenia w Poznaniu! Wasza obecność, ciekawość, radość, wszystkie miłe słowa i komentarze były tym co motywowało nas przez cały Festiwal!

Ogromne podziękowania kierujemy również do wolontariuszy! Wspaniały, uśmiechnięty i pełen energii zespół młodych osób, nie tylko nas odciążył, ale swoją obecnością i chęcią działania pchał całość do przodu. Bez Was ten Festiwal nie byłby tak pięknym doświadczeniem!

Podziękowania również dla wszystkich artystów, kolektywów, właścicieli lokali i plenerów, patronów medialnych, partnerów oraz dla każdego kto dołożył cegiełkę do powstania nowego Festiwalu na mapie Poznania!

To był przepiękny Czas! Jeszcze raz do wszystkich, DZIĘKUJEMY!!!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.