Podcast On Waves do słuchania na Spotify!

Zapraszamy do słuchania Podcastu ON WAVES, który powstał w ramach pierwszej edycji Festiwalu Czas Letni odbywającej się w Poznaniu w dniach 12 – 16 lipca 2023 roku, będąc częścią festiwalowej sekcji “Tkanka Miejska”. 


Odcinek 1 

Zuzanna Mielczarek: miasto, architektura i sztuka | Festiwal Czas Letni

Julia Sempołowicz rozmawia z Zuzanna Mielczarek o Poznaniu widzianym z perspektywy osoby która do niego wraca, o miejscach związanych z kulturą i sztuką, które obecnie znalazły nowe zastosowanie oraz o odporność miasta na lato i spędzaniu czasu letniego w przestrzeni miejskiej.


Odcinek 2

Olga Drenda: nostalgia, kino, duchologia | Festiwal Czas Letni 

Jan Biedny rozmawia z pisarką i badaczką Olgą Drendy na temat nostalgii, jej sile i działaniu oraz jej filmowych reprezentacjach. Jakie funkcje społeczno-kulturowe spełnia i jakie są jej wyróżniki? 


Odcinek 3

Synergy Cult: muzyka, sztuka interdyscyplinarna, kolektywizm | Festiwal Czas Letni

Aleksandra Skowrońska rozmawia z kolektywem artystycznym Synergy Cult o budowaniu alternatywnej sceny klubowej, zapotrzebowaniu na kolektywy artystyczne realizujące nowe, interdyscyplinarne koncepty. Poruszane zostają również tematy inkluzywności i otwartości na osoby, które po inwazji Rosji na Ukrainę przyjechały do Polski.


ON WAVES – podcast w którym twórcze osoby mówią o tym, co najbardziej ich interesuje i o tym, co jest ich specjalnością. Znajdziecie tu rozmowy o kinie, kulturze, muzyce, architekturze, ich transformacjach i zjawiskach obecnych dawniej i dziś. ON WAVES chce płynąć na fali pasji rozmówców i dzielić się nią ze słuchającymi! 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.