Short Waves Festival 2023!

15. edycję Short Waves Festival tworzy wielowątkowa opowieść wynikająca z potrzeby przebudowy i przekształcenia, na którą wszyscy możemy mieć wpływ. Chcemy otwierać się na zmiany, które obserwujemy i w zgodzie z hasłem “Rethink/Rebuild” przemyśleć na nowo to jak film, sztuka audiowizualna, kultura mogą być ich nośnikiem. Program skupia swój wzrok na twórczości przybierającej różne perspektywy, nie bojącej się poruszać ważnych współcześnie tematów i konfrontującej nas z wciąż transformującą się rzeczywistością. 

W dniach od 14 do 19 listopada zaprosimy wszystkich do udziału w ponad pięćdziesięciu wydarzeniach filmowych, muzycznych i interdyscyplinarnych, w podcastach na żywo, sesjach Q&A i imprezach w klubie festiwalowym, które odbędą się w poznańskich kinach, instytucjach kultury i nie tylko. 

_________________

15. Short Waves Festival w wydaniu Online odbędzie się w dniach 20 – 30 listopada. 

Szczegóły na temat programu będą pojawiać się w naszych social mediach, a więc zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka, Instagrama oraz strony internetowej.

______

Nabór do wolontariatu trwa do 7 października. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami stwórz 15. edycję Short Waves Festival! 

Zgłoś się wypełniając formularz: TUTAJ

______________________

Dofinansowano ze środków Miasta Poznań, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.