Dziękujemy za 15. Short Waves Festival!

15. Short Waves Festival dobiegł końca! Za nami sześć wspaniałych, intensywnych i inspirujących dni, za które jesteśmy wszystkim ogromnie wdzięczni. Pełne sale na projekcjach filmowych, wartościowe rozmowy i spotkania branżowe, cudowny czas w klubie festiwalowym oraz ciągłe poznawanie nowych osób, dających niezwykle potrzebną w czasie festiwalu energię! Dziękujemy przede wszystkim osobom, które uczestniczyły w naszych wydarzeniach, bez was organizacja piętnastej edycji SWF nie miałaby sensu, bo w końcu to właśnie Wy stworzyliście jej magiczną atmosferę! 

Dziękujemy naszym ukochanym osobom wolontariackim, które były gotowe na wszelkie zadania, odciążając każdego jednego członka zespołu, nie tylko w trakcie festiwalu, ale również przed jego rozpoczęciem i po jego zakończeniu! Wolontariat SWF to radość, masa uśmiechu i jeszcze większa masa chęci do działania na rzecz stworzenia możliwie jak najlepszego festiwalu! 

Ogromne podziękowania należą się również osobom twórczym, których filmy pokazywaliśmy w trakcie trwania całego festiwalu. Wasza kreatywność, odwaga i umiejętności sprawiły, że program tegorocznej edycji SWF był przestrzenią przekraczania granic i przebudowywania tego, co zastane. 

Dziękujemy wszystkim patronom, partnerom i sponsorom naszego Festiwalu, którzy przyczynili się do stworzenia SWF za sfinansowanie całego przedsięwzięcia, za dołożenia swojej cegiełki do programu festiwalu, podzielenie się przestrzenią, wsparcie technologiczne oraz medialne! 

To był wspaniały czas, do zobaczenia!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.