Program branżowy 15. Short Waves Festival

W tym roku Short Waves Festival prezentuje trzy odrębne programy branżowe, z których każdy dedykowany jest konkretnym odbiorcom. Programy te oferują bogaty wachlarz możliwości, w tym spotkania z profesjonalistami z branży filmowej, wykłady zaproszonych gości i nieformalne spotkania. Poza tymi najważniejszymi punktami programu na uczestników czeka wiele innych doświadczeń. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi harmonogramami.

 

➔➔➔ BRANŻA SWF

Dołącz do nas na spotkania branżowe podczas 15. edycji Short Waves Festival, gdzie zastanowimy się nad dynamiką środowiska festiwalowego. Panele poruszą tematy dotyczące znaczenia tworzenia sekcji konkursowych, zgłębią najnowszy dodatek do line-upu Short Waves Festival – konkurs RAW, a także zainicjują dyskusję na temat przyszłości festiwali filmowych, muzycznych i artystycznych. Zapraszamy również do udziału w dyskusjach związanych z wyzwaniami kuratorskimi i artystycznymi, rozmowie podcastowej z UKRAINA.TV, wycieczkach kuratorskich czy nieformalnych spotkaniach branżowych.

➔ Program można znaleźć TUTAJ.

➔➔➔ INTERWAVES

Współpraca Short Waves Festival i Katedry Intermediów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, tworząca przestrzeń do dzielenia się wiedzą, dyskusji i wymiany doświadczeń. Obejmuje masterclassy, wykłady, prezentacje, pokazy konkursowe RAW, spotkania indywidualne, nieformalne spotkania branżowe dostosowane specjalnie dla studentów Intermediów.

WYDARZENIE TYLKO DLA STUDENTÓW UNIWERSYTETU ARTYSTYCZNEGO W POZNANIU

➔ Program można znaleźć TUTAJ.

➔➔➔ RAW BRANŻA

Nowa sekcja konkursowa obejmuje zaproszonych programerów, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z filmowcami i kuratorami, wziąć udział w wykładach, spotkaniach branżowych i pokazach nowego konkursu RAW

WYDARZENIE TYLKO DLA PROGRAMERÓW KONKURSU RAW

➔ Program można znaleźć TUTAJ.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.