Nowy Dyskusyjny Klub Filmowy w Poznaniu – zapraszamy na DKF Interwaves!

DKF Interwaves to założony przez Fundację Ad Arte we współpracy z Katedrą Intermediów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, pierwszy w Polsce Dyskusyjny Klub Filmowy dedykowany głównie kinu eksperymentalnemu. Spotkania rozpoczynać będziemy od prelekcji przybliżających uczestnikom tematykę filmów i postacie ich twórców, a po seansach zaplanowana jest dyskusja – dająca przestrzeń na wyrażenie swoich przemyśleń i opinii. Pokazy DKF Interwaves odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 19:00 w Sali Kinowej UAP (sala nr 204) na Wydziale Animacji i Intermediów w budynku C na Placu Wielkopolskim 9. 

‏‏‎ ‎

Pierwsze spotkanie DKF Interwaves!

‏‏‎ ‎

Czwartek 29.02 | 19:00 | UAP Budynek C, Plac Wielkopolski 9 | Konkurs Międzynarodowy I: Poza Światem

Pięć filmów, które dekonstruują narracje, tworzą rzeczywistość od nowa i kwestionują pojęcie ustalonego porządku. Krążą wokół tematów takich jak (międzygatunkowa) samotność, depresja, ludzka ingerencja w przyrodę, problemy związane z ekologią, robiąc to w różnorodny i złożony sposób.

‏‏‎ ‎

‏‏‎ ‎

Wszystkie filmy prezentowane będą w wersjach oryginalnych, z napisami w języku polskim i angielskim a rozpoczynająca pokaz prelekcja i końcowa dyskusja prowadzone będą w języku polskim.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.