International short film festival from Poznań, Poland.

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Bilety

Ze względu na przesunięcie 12. edycji Short Waves Festival, osoby które zakupiły bilety mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy, poniżej znajdują się szczegółowe informacje jak to zrobić.

Zwroty biletów:

Wszystkie bilety zakupione na Short Waves Festival 2020 za pośrednictwem platformy bilety24.pl zostaną automatycznie zwrócone. 

Zwroty biletów zakupionych stacjonarnie: prosimy o zwroty w kasach kin wraz z paragonem. W celu uzyskania informacji o dostępności kas oraz w przypadku braku paragonu prosimy o kontakt z kinami.

Zwrot biletów CIK: zwroty możliwe stacjonarnie od 25.03 lub po ponownym otwarciu – prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Zwroty karnetów: zakupione karnety obowiązują również podczas sierpniowej edycji Short Waves Festival 2020. Możliwe są też zwroty karnetów – prosimy o kontakt mailowy: info@adarte.pl. Skontaktujemy się też bezpośrednio z wszystkimi osobami, które dokonały zakupu karnetu.

 

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Karnety – wyprzedane!

cena: 120 pln

Karnet zawiera pakiet na wszystkie pokazy festiwalowe (oprócz Random Home Cinema, Brunchu Filmowego i wydarzeń branżowych).

Liczba karnetów jest ograniczona.
Karnet nie zawiera torby festiwalowej.
BYOB – Bring your own bag!

 

Bilety:

Dostępne od 3.03 w miejscach pokazów, na stronie bilety24.pl i w CIK Centrum Informacji Kulturalnej, ul. Ratajczaka 44. Bilety na wydarzenia: Random Home Cinema, Subcultures & Entertainments w Schron, Urban View dostępne w CIK.