International short film festival from Poznań, Poland.

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Short Waves Festival 2021

Dołącz do Jury Młodych 13. edycji Short Waves Festival!

Uwielbiasz oglądać filmy, a w szczególności krótkie metraże? Chciałbyś porozmawiać o nich z ich twórcami? Chcesz spróbować swoich sił jako juror filmowy?

Zostań członkiem Jury Młodych podczas 13. edycji Short Waves Festival!

Będziesz miał/a okazję spędzić tydzień festiwalowy oglądając krótkie metraże, poznać twórców, jurorów i gości z całego świata oraz uczestniczyć we wszystkich pozostałych wydarzeniach. I co najważniejsze, jako zespół trzech jurorów zadecydujecie o przyznaniu nagrody pieniężnej dla najlepszego polskiego filmu krótkometrażowego SWF 2021 w Konkursie Polskim!

Aby wziąć udział w naborze do Jury Młodych, wystarczy wysłać tekst dotyczący wybranego przez Ciebie filmu (dowolna ilość znaków). Tegoroczne motto festiwalu to tajemniczo brzmiące: #mirrrormirror. Spróbuj rozwiązać tajemnicę i na podstawie dowolnie wybranego filmu spróbuj opisać, jak Ty rozumiesz właśnie to hasło. Zostaną wybrane trzy najbardziej nietuzinkowe i oryginalne teksty, a ich twórcy staną się członkami Jury Młodych na 13. Short Waves Festival.

Na teksty czekamy do 16.04.2021r. pod adresem dawid.adarte@gmail.com, a w temacie maila prosimy o wpisanie “Jury Młodych – nabór”. Dodatkowo, aby wziąć udział w naborze, prosimy o napisanie krótkiej informacji o sobie (np. jakie filmy lubisz, jakich reżyserów cenisz, co najbardziej interesuje Cię w kinie). Szczegóły dotyczące tekstu znajdują się w regulaminie, z którym prosimy się zapoznać.

Osoby niepełnoletnie prosimy o dosłanie zgody na udział, pobierając formularz ze strony shortwaves.pl.

Informacje o wynikach rekrutacji przekażemy najpóźniej 22.04.2021

Wydarzenie na Facebooku

Regulamin Jury Młodych 2021

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego — Jury Młodych 2021