Dystrybucja

Dystrybucja

Z chęci dzielenia się pasją do krótkiego metrażu kilkanaście lat temu Fundacja Ad Arte organizująca Short Waves Festival rozpoczęła także działalność dystrybucyjną. 

Organizujemy pokazy filmowe na terenie całego kraju i za granicą, a programy, które wybieramy do dystrybucji są unikatowe i tworzone przez wykwalifikowany zespół programerek i programerów festiwalu. W naszym repertuarze znajdują się bloki różnorodne tematycznie, rodzajowo i gatunkowo i sety kuratorskie najlepszych filmów z Short Waves Festival zasilając repertuary nie tylko kin studyjnych. Trafiamy do centrów kultury, muzeów, galerii sztuki, klubów i kawiarni. Fabuły, dokumenty, animacje, dramaty, komedie, kino eksperymentalne, a nawet teledyski — tego wszystkiego możecie spodziewać się wśród naszych propozycji.

Film krótkometrażowy to filmowy mikroświat, który potrafi być dynamiczny, szybko reagując na nowe trendy i przemiany w sferze kontekstów kulturowych, społecznych, politycznych, dlatego tak bardzo cenimy właśnie tę formę filmową.

Zachęcamy do kontaktu i zamawiania shortów na pokazy.

Programy w aktualnej ofercie