International short film festival from Poznań, Poland.

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Goście

KONKURS MIĘDZYNARODOWY

Niels Putman

JURY - Konkurs Międzynarodowy/Konkurs Polski (17.08-23.08.2020)

Simone Späni

JURY - Konkurs Międzynarodowy/Konkurs Polski (18.08.-23.08.2020)

Dorian Jespers

Reżyser filmu 'Sun Dog' (21.08-23.08.2020)

Nicolas Gourault

Reżyser filmu 'This Means More' (21.08-24.08.2020)

KONKURS POLSKI

Zuzanna Grajcewicz

Reżyserka filmu 'Dog Days' (20.08-21.08.2020)

Marcin Żak

Kostiumograf filmu 'Dog Days' (20.08.-21.08.2020)

Anna Kasińska

Reżyserka filmu 'Synchronizacja' (18.08.-22.08.2020)

Joanna Ruta Baranowska

Producentka filmu 'Synchronizacja' (18.08.-22.08.2020)

Michał Modlinger

Operator filmu 'Na krańcu miasta' (20.08.-22.08.2020)

Igor Kawecki

Reżyser filmu 'Oko Boga' (19.08.-21.08.2020)

Maria Ornaf

Reżyserka filmu 'Piołun' (20.08.-23.08.2020)

Piotr Milczarek

Reżyser filmu 'Deszcz' (18.08.-20.08.2020)

Agata Śliwinska

Kierownik produkcji filmu 'Moje serce' (20.08.-23.08.2020)

Hubert Patynowski

Reżyser filmu 'Nie zmieniaj tematu' (20.08.-22.08.2020)

KONKURS POLSKICH FILMÓW EKSPERYMENTALNYCH

Michał Matuszewski

JURY (20.08.-23.08.2020)

Joanna Chwiłkowska

Reżyserka filmu 'Birdie, Birdie, why are your feathers matted with glue?' (21.08.-23.08.2020)

Maja Kopa

Reżyserka filmu 'Konsekwencje własnego widzenia'

Karolina Gliniewicz

Reżyserka filmu 'A Weird Notion' (20.08.-22.08.2020)

Olga Bejm

Reżyserka filmu 'Dziadek nie słyszał, kiedy Babcia mówiła'

Filip Bojarski

Reżyser filmu '***Fish' (21.08.-23.08.2020)

Jadwiga Subczyńska

Reżyserka filmu 'Marsquakes'

Sylwia Dybich

Reżyserka filmu 'Fullmoon' (20.08.-22.08.2020)

Zuza Banasińska

Reżyserka filmu 'I didn't go to Crimea and all I got was this alien message' (21.08.-23.08.2020)

Sandra Roczeń

Reżyserka filmu 'R/EVOLVE THEE SELF' (21.08.-23.08.2020)

DANCES WITH CAMERA

Marc Wagenbach

JURY (17.08.-21.08.2020)

Tero Peltoniemi

Reżyser filmu 'Mudlove' (17.08.2020-23.08.2020)

Iwona Pasińska

Reżyserka filmu 'Toporzeł'

Krzysztof Stasiak

Reżyser filmu 'Alchemia' (19.08.-20.08.2020)

Paweł Zawadzki

Reżyser filmu 'Unframed' (18.08.-20.08.2020)

Aleksandra Machnik

Producentka filmu 'Unframed' (19.08.-20.08.2020)

URBAN VIEW

Igor Shin Moromisato

Reżyser filmu 'The Headless Gatherer' (18.08.-21.08.2020)

Louis Fried

Reżyser filmu 'Flexible Bodies' (19.08.-20.08.2020)

HOTEL EUROPA

Adnan Softić

Reżyser filmu 'Bigger than Life' (21.08.-23.08.2020)

Clemens Wilhelm

Reżyser filmu 'Die Linie' (20.08.-23.08.2020)

Ioana Vreme Moser

Transmedialna narratorka i artystka dźwięku (20.08.-22.08.2020)

Ygor Gama

Reżyser, artysta multimedialny (19.08.-24.08.2020)

Daria Goremykina

Distinct Memories (22.08.-24.08.2020)

Gösta Wellmer

Distinct Memories (22.08.-24.08.2020)

Agata Rogoś

Antropolożka (21.08.-23.08.2020)

BRANŻA

Enrico Vannucci

Selekcjoner Konkursu Krótkiego Metrażu Festiwalu Filmowego w Wenecji, programmer Torino Short Film Market, współzałożyciel agencji filmowej Varicoloured (20.08.-23.08.2020)

Anne Gaschütz

Programmerka, zastępczyni dyrektorki i koordynatorka Międzynarodowego Festiwalu Krótkiego Metrażu w Dreźnie (20.08.-23.08.2020)

Adam Kruk

Dziennikarz i krytyk filmowy (18.08.-23.08.2020)

Heinz Hermanns

Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Krótkiego Metrażu 'Interfilm' (20.08.-23.08.2020)

Tomasz Popakul

Reżyser, animator (22.08.-24.08.2020)

Hidde de Vries

Założyciel i właściciel agencji dystrybucyjnej Kapitein Kort, programmer (18.08.-20.08.2020)

Amos Geva

Reżyser, producent, menadżer platformy marketowej T-port (21.08.-23.08.2020)

Ingrid Beerbaum

Programmerka Międzynarodowego Festiwalu Krótkiego Metrażu 'Interfilm' (20.08.-23.08.2020)

Zuzanna Rubešová

Koordynatorka projektu KineDok (18.08.-20.08.2020)

Weronika Sowińska

Koordynatorka konkursów 'Okiem Młodych' Świdnickiego Festiwalu Filmowego 'Spektrum', koordynatorka we Wrocławskiej Fundacji Filmowej

Lech Moliński

Współzałożyciel i wiceprezes Wrocławskiej Fundacji Filmowej, dyrektor artystyczny festiwalu SPEKTRUM

Veronica Andersson

Reżyserka, specjalistka ds. promocji filmów w Warszawskiej Szkole Filmowej (20.08.-21.08.2020)

Ewa Maria Szczepanowska

Dykrektorka kreatywna Warszawskiej Szkoły Filmowej (20.08.-21.08.2020)

Michał Hudzikowski

Dystrybutor Studio Munka (19.08.-21.08.2020)

Maciej Jarmoliński

Założyciel fundacji Cinema vs Cancer, programmer Warszawskiego Festiwalu Filmowego (21.08.-23.08.2020)

Monika Piskurewicz

Reprezentantka Międzynarodowego Festiwalu Krótkiego Metrażu Żubroffka (18.08.-20.08.2020)

Ola Szmida

Reżyserka

Paweł Turłaj

Operator filmowy (18.08.-23.08.2020)

Mathieu Janssen

Programmer i koordynator konkursów na Go Short - International Short Film Festival Nijmegen, programmer Kinky Shorts/SWF2020 (18.08-23.08.2020)

Kaja Klimek

Dziennikarka, krytyczka filmowa, kuratorka Konkursu Polskiego (18.08-23.08.2020)

Wojciech Ulman

Reżyser, fotograf, artysta wizualny, kurator Konkursu Polskich Filmów Eksperymentalnych (20.08.-23.08.2020)