International short film festival from Poznań, Poland.

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Image Alt

Hotel Europa

HOTEL EUROPA to bezpieczne miejsce do dyskusji nad pilnymi sprawami dotyczącymi przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Europy. Zlokalizowany w Poznaniu w dzielnicy Łazarz, w dawnej greckiej restauracji, a obecnie społecznym centrum kultury. Zbudowany na kolektywnym działaniu bada zagrożenia, wyzwania i szanse stojące przed jednostką oraz zbiorowością.

W programie HOTELU EUROPA znajdą się projekcje, prezentacje, spotkania, koncerty oraz działania performatywne. Kino odgrywa w nim rolę mediatora pomiędzy pojęciami, kategoriami i językami. Otwiera przestrzeń do rozmowy i dzielenia się swoimi opiniami.

HOTEL EUROPA będzie działał również jako dzienny/alternatywny klub festiwalowy, starannie zaprojektowany do komfortowego spędzania czasu, a także przestrzeń do przemyśleń dla publiczności oraz gości SHORT WAVES FESTIVAL. Zachęcamy do wpisania swojej historii w otwartą i przyjazną narrację HOTELU EUROPA.

HOTEL EUROPA. DON’T WORRY ABOUT THE FUTURE … OR DO? — Pełna wersja tekstu Krzysztofa Łukomskiego — Współkuratora Hotelu Europa.

HOTEL EUROPA
22 — 25.10.2020 
Inkubator Kultury Pireus, ul. Głogowska 35
wstęp wolny