Dołącz do Jury Młodych 14. edycji Short Waves Festival!

Dołącz do Jury Młodych 14. edycji Short Waves Festival!

Poszukiwani kinomaniacy/kinomaniaczki!

Jeżeli uwielbiasz oglądać filmy, a w szczególności krótkie metraże, masz 16-19 lat, to znamy idealne wydarzenie dla Ciebie! Od 2020 roku Short Waves Festival poszukuje młodych osób, które chcą zostać jurorami w Konkursie Polskim na międzynarodowym festiwalu filmów krótkometrażowych. W tym roku to może właśnie Ty do nich dołączysz i przyznasz nagrodę najlepszemu twórcy w postaci 2000 zł!


JAK SIĘ ZGŁOSIĆ
: Wystarczy, że prześlesz filmik, w którym przekonasz nas, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś zostać członkiem/członkinią Jury Młodych Short Waves Festival 2022, odpowiadając na pytanie jak Twoim zdaniem kino wpływa na otaczającą nas rzeczywistość. Czy dostrzegasz w kinie szansę na ucieczkę od codziennych problemów? A może właśnie filmy powinny zabierać głos w bieżących sprawach? Albo widzisz tu jeszcze inne możliwości?

TERMIN NADSYŁANIA ANKIET I FILMIKÓW: 30.04.2022

WYNIKI NABORU: o wynikach naboru poinformujemy najpóźniej do 9.05.2022 drogą mailową. Filmiki prosimy przesyłać za pomocą ankiety dostępnej tutaj.

UWAGA: Jedynym ocenianym kryterium jest filmik, który prześlesz, wszystkie inne odpowiedzi w ankiecie są wyłącznie informacyjne – nie wpłyną na wyniki naboru!

DODATKOWE KORZYŚCI: Otrzymasz akredytację i dostęp na wszystkie wydarzenia 14. edycji Short Waves Festival! Poznasz proces organizacji jednego z największych międzynarodowych festiwali filmowych w Poznaniu! Spotkasz najlepszych twórców filmów krótkometrażowych z całego świata! Na czas trwania festiwalu dołączysz do najlepszego zespołu Short Waves Festival! Przyznasz nagrodę w wysokości 2000 zł!

Do obowiązków członka Jury Młodych należy:
– Obejrzenie filmów wyselekcjonowanych do Konkursu Polskiego
– Uczestnictwo w obradach jury
– Przyznanie nagrody na gali rozdania nagród Short Waves Festival 2022

INFORMACJE:
14. Short Waves Festival
14 – 19.06.2022, Poznań
Wiek: 16 – 19
Nabór: 24.03 – 30.04.2022

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem naboru i uczestnictwa. Osoby niepełnoletnie prosimy o wysłanie zgody rodzica/opiekuna/-ki prawnego/-ej niezbędnej do przeprowadzenia rekrutacji. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: dawid.adarte@gmail.com