International short film festival from Poznań, Poland.

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Short Waves Festival 2021

Klub Krótkiego Kina Online: Poznańskie Festiwale Filmowe

Ostatnie spotkanie Klubu Krótkiego Kina przed wakacyjną przerwą będzie zupełnie inne niż wszystkie — tym razem na spotkanie z krótkim kinem zapraszają cztery poznańskie festiwale filmowe!

Rok 2020 jest dla widzów i twórców festiwali wyjątkowy — marcowy, krótkometrażowy Short Waves Festival odbędzie się dopiero pod koniec sierpnia. Zamiast w ciepłe lipcowe wieczory w Klubie Festiwalowym, widzowie Festiwalu ANIMATOR wyjątkowo spotkają się z początkiem października, aby wspólnie celebrować sztukę animacji. Nad bezpieczną i przyjazną formą festiwalu pracują także zespoły festiwalu kina dokumentalnego OFF CINEMA (druga połowa października) oraz International Young Audience Film Festival Ale Kino! (początek grudnia).

Jedno jest pewne — jesteśmy w tej sytuacji solidarni i wszyscy tak samo tęsknimy za żywymi spotkaniami z naszą publicznością. By choć trochę umilić Wam czas oczekiwania na otwarcie kin, zapraszamy na prezentację 4 krótkich filmów wskazanych przez organizatorów czterech festiwali. Filmy i krótkie video-zapowiedzi będzie można oglądać przez cały tydzień, od 8 do 14.06.2020.

 

 

Jak oglądać?
Link do albumu z filmami pojawi się w wydarzeniu (link) o 19:00 w poniedziałek, 8.06.2020. o godz. 19:00 i będzie dostępny przez cały tydzień, do 14.06.2020.

By obejrzeć program, wystarczy posiadać sprawny komputer z dostępem do Internetu. Nie jest potrzebny bilet – program można obejrzeć bezpłatnie. Zestaw filmów będzie dostępny w oryginalnej wersji językowej z angielskimi napisami.

KLUB KRÓTKIEGO KINA
Poniedziałki w Kinie Pałacowym należą do krótkiego metrażu! W ramach cyklu zobaczymy najlepsze krótkie filmy ze świata w całym bogactwie ich różnorodności. Na ekranie zagoszczą fabuły, animacje, dokumenty oraz filmy eksperymentalne zrealizowane zarówno przez obiecujących debiutantów, jak i uznane postaci ze świata filmu. Całoroczny program obejmie pokazy produkcji nagradzanych na festiwalach, pokazy tematyczne, spotkania z twórcami i wiele, wiele innych.

Organizator: Fundacja Ad Arte, Kino Pałacowe, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Partnerzy: Short Waves Festival, ANIMATOR, OFF CINEMA, International Young Audience Film Festival Ale Kino!