Zespół

Zespół

MAJ5987-e1580746432345-1024x1024

Szymon Stemplewski

Concept designer
st@adarte.pl
501 598 484

fot. Dawid Majewski

Emilia Mazik

Dyrektorka festiwalu
emilia@adarte.pl
792 372 141

TEAM_Aleksandra-1024x1024

Aleksandra Ławska

Program Festiwalowy
aleksandra@adarte.pl
609 860 888

MAJ5960-e1580738276730-1024x1024

Maria Trzeciak

Koordynacja Produkcji
produkcja@adarte.pl
506 491 302

TEAM_Karolina-1-1024x1024

Karolina Sienkiewicz

PR i komunikacja
media@adarte.pl
Dystrybucja
dystrybucja.adarte@gmail.com
600 271 634

MAJ5980-1-e1580748134481-1024x1024

Ania Golon

Biuro Festiwalu /
Awesome Shorts
ania@adarte.pl
796 539 455

Sławek Pawlik

Sławek Pawlik

Finanse i Administracja
slawek@adarte.pl
665 318 679

Norbert Piotrowski

Norbert Piotrowski

Strategia i Zarządzanie Projektami
norbert@adarte.pl
609 847 366

MAJ6083-1-e1580508058112-1024x1024

Dawid Skórzybut

Koordynator widowni
dawid.adarte@gmail.com
514 878 959

Daria Sienkiewicz

Stażystka działu Promocji,
Social Media
d.sienkiewicz.adarte@gmail.com
728 386 469

Adrianna Skórnicka

Adrianna Skórnicka

Koordynatorka programu pozakonkursowego
adrianna.adarte@gmail.com

Anna Malinowska

Anna Malinowska

Koordynatorka Biura Gości
guests@shortwaves.pl
532 876 499

Maria Barańczyk

Maria Barańczyk

Koordynatorka wolontariatu
wolontariat@shortwaves.pl
512 207 744

Mateusz Celer

Mateusz Celer

Specjalista Filmchief
mceler.adarte@gmail.com
697 292 945

Zuzanna Nowak

Zuzanna Nowak

Tłumaczka
zuzanowak551@gmail.com
609 794 681

Weronika

Weronika Sowińska

Tłumaczenia audiowizualne
sowinska@wrocff.com.pl
888 707 977

Maciej Sługocki

Maciej Sługocki

Mastering DCP
slugocki@wrocff.com.pl
667 087 078

Ola Kołodziej 02

Aleksandra Kołodziej

Producentka kreatywna
ale.kolo.produkcja@gmail.com

Ola Skowrońska 02

Aleksandra Skowrońska

Kuratorka
contact.skowronska@gmail.com

MŁ-75 2

Aleksander Rudawski

Kordynator wydarzeń specjalnych
aleksander.adarte@gmail.com
790 458 530

Współpraca programowa

Współpraca programowa

TEAM_Adam-1024x1024

Adam Kruk

Selekcjoner Konkursu Polskiego

TEAM_Stefan-1024x1024

Stefan Kruse Jørgensen

Selekcjoner Konkursu Urban View

TEAM_Wojciech-1024x1024

Wojciech Ulman

Selekcjoner Konkursu Polskich Filmów Eksperymentalnych i Konkursu Dances with Camera

TEAM_Michal-M-1024x1024

Michał Matuszewski

Selekcjoner Konkursu Polskich Filmów Eksperymentalnych / Konsultacja selekcjonerska

TEAM_Regina-1024x1024

dr Regina Lissowska-Postaremczak

Selekcjonerka Konkursu Dances with Camera

TEAM_Joanna-1024x1024

Joanna Baranowska

Selekcjonerka Konkursu Międzynarodowego

TEAM_Daria-1024x1024

Daria Grabarek

Selekcjonerka Konkursu Międzynarodowego