Zmiana terminu Short Waves Festival 2020

Z przykrością informujemy, iż ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa w Poznaniu zgodnie z zaleceniami władz Miasta Poznania i zamknięciem instytucji kultury zdecydowaliśmy się przenieść 12. edycję Short Waves Festival na drugą połowę sierpnia 2020.

W trosce o zdrowie i komfort naszych widzów oraz gości przełożenie Festiwalu wydaje się najrozsądniejszym wyjściem. Zatem zapraszamy na sierpniową odsłonę najbardziej treściwego festiwalu krótkiego kina. Hasło Fixing the Future nadal obowiązuje, i okazuje się być nawet bardziej adekwatne teraz.

Byliśmy gotowi, zespół Short Waves Festival pracował od miesięcy,  sale kinowe, katalog, filmy – wszystko było już przygotowane i czekało na przyjazd gości i przybycie publiczności. Mamy nadzieję z tą samą energią powrócić latem – komentuje Dyrektorka Short Waves Festival, Emilia Mazik.

Więcej informacji o dalszych planach Fundacji Ad Arte i przyszłości Short Waves Festival 2020 przekażemy Państwu wkrótce. Informujemy, iż wszystkie bilety zakupione na Festiwal za pośrednictwem platformy bilety24.pl zostaną automatycznie zwrócone. Zwroty karnetów oraz biletów zakupionych stacjonarnie będą również możliwe, szczegóły w tej sprawie przekażemy Państwu w najbliższych dniach.

Więcej informacji tutaj.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.